כלים שרק למנעולן מקצועי יהיו בתיק

מנעולנות היא עיסוק שמחייב אחריות, דיוק, מיומנות גבוהה מאוד וכמובן ציוד מקצועי. גם כשהמטרה היא פריצת דלת כשהמפתחות נאבדו, גם כשנדרש תיקון של מנעול, גם כשמתבצעת התקנת כספת, גם כשעל הפרק החלפת צילינדר ובעצם בכל מקרה, השירות של המנעולן הוא חיוני במיוחד ואפילו קריטי, ולכן אסור להתפשר על אף אחד מהמרכיבים הנ"ל. כאן בעמוד תמצאו פירוט של הכלים שכל מנעולן שמכבד את עצמו חייב שיהיו לו בתיק כדי להשלים כל פעולה בהצלחה.

כלי פריצה

הבסיס של ארגז כלים של מנעולנים מקצועיים הוא כלי פריצה. בתחום הזה יש מגוון רחב של כלים ובהם למשל כרית ניפוח שמאפשרת לפרוץ (באופן חוקי כמובן) למכוניות: הכרית מוחדרת בין הדלת למשקוף שלה, וכשמנפחים אותה נוצר מרווח שדרכו תתבצע פתיחת הרכב.

עוד דוגמה לכלי פריצה היא מדגדג פינים טובולרי שבעזרתו אפשר לפרוץ לכספות ולפתוח דלתות ללא מנעול. מנעולנים ותיקים משתמשים גם באקדח דגדוג ובמידת הצורך גם במפתח לשונית. פריט נוסף בקטגוריית כלי הפריצה הוא סרגל לפתיחת מנעול קוד שבת, יש גם סט לשליפת מפתחות שבורים, ועוד.

מנגנוני נעילה

עוד קטגוריה חשובה של כלי עבודה עבור מנעולנים היא מנגנוני נעילה: מנעולים מכל הסוגים, מבחר רחב של צילינדרים, ידיות לדלתות וגם אביזרים כמו עיניות שכן מנעולן מסייע גם בהתקנת עינית לדלת ובביצוע פעולות דומות. בהקשר זה כדאי לדעת שכיום יש שלל סוגי מנעולים, וכדי לספק בכל מקרה מקסימום תועלת כדאי להחזיק את כל הסוגים: מנעול מגנטי, מנעול חכם, מנעול רב בריח, מנעול חבוי וזוהי כמובן רשימה חלקית בלבד. חשוב מאוד להתעדכן בכל החידושים בתחום זה, כדי להציע ללקוחות את הפתרונות הטובים ביותר הקיימים כיום.

כלי עבודה כלליים

באופן טבעי מנעולנים אחראיים משתמשים גם בכלי עבודה כלליים שמשרתים את מרבית אנשי המקצוע בתחומים הטכניים: מקדחה משוכללת, סט מברגים, פליירים, מפתחות אלן, צבתות ועוד. כל פריט כזה חייב להיות איכותי במיוחד כדי שיחזיק מעמד שנים רבות גם כשהשימוש בו אינטנסיבי. בנוסף כלי עבודה איכותיים מייצרים רושם חיובי אצל הלקוחות, ובמקצוע שנשען על אמינות, רושם חיובי כזה הוא נכס יקר ערך (מפני שהרצינות משדרת מקצוענות, וזו מזוהה ובצדק עם אמינות).

ציוד מדידה

מנעולנים עשויים להזדקק גם לציוד מדידה מגוון, בעיקר לצורך תכנון פתרונות נעילה והגנה. דוגמה לציוד מתקדם היא מד זחיח, שמוכר גם בשם קליבר. מכשיר זה מודד גם אורך, גם קוטר פנימי, גם קוטר חיצוני וגם עומק באובייקטים שונים, ברמת דיוק גבוהה במיוחד, ולכן מאפשר למנעולן לבצע משימות שונות תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד. ציוד מדידה נוסף הוא מיקרומטר וסביר להניח שבארגז הכלים של מנעולן ותיק יהיו גם סרט מדידה וסרגל פשוטים אבל יעילים.

חייגו  050-8090-005
או השאירו פרטים בטופס!
מנעולן יצאת צדיק
מנעולן יצאת צדיק

מנעולן יצאת צדיק בעל ניסיון של מעל 20 שנה עם אלפי לקוחות מרוצים, עד 20 דקות הגעה לכל הארץ! פריצת דלתות ומנעולים, כספות ורכבים, מספק שירות אמין אדיב עם מחירים הוגנים.

זמינות מיידית
מנעולן מוסמך
מחירים נוחים
20 שנות ניסיון

המלצות על מנעולן יצאת צדיק

יוסף דוידי
יוסף דוידי
קרא עוד
"מנעולן שנותן שירות מעולה, עזר לי לשכפל מפתח לבית בקלות, ובמחיר מעולה, ממליץ בחום!"
אליהו חכמון
אליהו חכמון
קרא עוד
"שירות מעולה, יחס אישי וחייכני, ביצע עבודה במהירות ובאדיבות ממליץ!"
יותם דהן
יותם דהן
קרא עוד
"שירות הכי טוב שקיבלתי, עזר לנו לפרוץ את הרכב באמצע הלילה וגם שיכפל לנו מפתח, יותר טוב ממנו לא תמצאו"
יהושוע בן שטרית
יהושוע בן שטרית
קרא עוד
"שירות מעולה ויוצא מהכלל, אין ספק שמדובר בצדיק אמיתי!"
אליה חצבני
אליה חצבני
קרא עוד
"הגיעו 15 דקות מהרגע שהתקשרתי, ישר ניגשו לבעיה ופתחו לי את דלת הבית בקלות, יותר מ-ממליץ על מנעולן יצאת צדיק"
אבי וינטרוב
אבי וינטרוב
קרא עוד
"מנעולן יעיל הוגן ישר ואדיב, ממליץ בחום, נותן שירות מעולה, במחירים נוחים"
אלי חורי
אלי חורי
קרא עוד
"בחור מדהים, הגיע מהר פתח מהר והכל במחיר שווה, אין ספק ששמרתי את המספר לפעם הבאה, תודה לך!"
ציון מוצפי
ציון מוצפי
קרא עוד
"בעל ידע מקצועי בפריצות והרכבות, שירות אמין מהיר והכי חשוב מחירים טובים, מומלץ באהבה!"
הקודם
הבא

מכבדים את כל סוגי האשראי

מעניקים שירות לכל סוגי המנעולים:

שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ